Новий голова Комісії з азартних ігор Великобританії планує зайняти більш жорстку позицію по відношенню до порушників законодавства

 Новий голова Комісії з азартних ігор Великобританії планує зайняти більш жорстку позицію по відношенню до порушників законодавства

Голова Комісії з азартних ігор Великобританії (UKGC) оприлюднив плани щодо посилення заходів щодо порушників законодавства. Маркус Бойл, який став головою UKGC у вересні, зробив свою першу публічну заяву на цьому тижні з моменту вступу на посаду. У своїй публіцистичній статті в газеті The Sunday Times Бойл виклав дорожню карту щодо поліпшення регуляторного середовища.

Він згадав, що з моменту вступу на посаду він працює над визначенням будь-яких корисних змін як для індустрії, так і для споживачів. Однією з ключових областей поліпшення, яку виділив Бойл, є переслідування операторів, які постійно порушують правила. В окремій статті зібрали для вас список казино, де є фріспіни за реєстрацію без депозиту.

Незважаючи на те, що багато операторів отримують великі штрафи, існуючий підхід не є достатнім стримуючим фактором для порушників. Бойл пропонує ввести кумулятивні пакети санкцій, які передбачатимуть більш серйозні фінансові покарання, а також розраховувати штрафи в залежності від відсотка прибутку, і ввести довгострокове призупинення дії ліцензії.

Підвищення рівня відповідності

Бойл вважає, що часи, коли оператори задовольнялися дотриманням правил на найнижчому рівні, пройшли. Він хоче, щоб оператори дійсно вчилися на помилках. UKGC разом з багатьма провідними операторами запустила нове дослідження передового досвіду. Мета дослідження-оцінити алгоритми, які використовуються для виявлення азартних ігор, схильних до ризику, а також захисні заходи, які оператори згодом вживають, коли виявляють азартного гравця, схильного до ризику.

За останні п’ять років UKGC виписала штрафів на суму понад 130 млн. фунтів стерлінгів (163 млн.доларів США) недобросовісним ліцензіатам.
Бойл хотів би бачити введення незалежного аудиту стандартів і поширення офіційної акредитації на операторів, які мають найбільший рівень відповідності. Серед інших нових можливих заходів, про які згадав Бойл, — проведення м’яких кредитних перевірок при оцінці доступності Користувача, Збір більшої кількості даних про ігрову поведінку і більш ретельне вивчення зв’язку між азартними іграми і самогубствами.

Інвестиції в майбутнє

Ще одним напрямком є розширення технологічних можливостей UKGC, що дозволить збільшити кількість перевірок, які вона може проводити щодо операторів. Також буде зроблено акцент на більш активній взаємодії з операторами і обміні інформацією, щоб в кінцевому підсумку принести користь користувачам. Нарешті, Бойл вважає, що технології та дані можуть стати ключовими інструментами для моніторингу та вжиття заходів проти чорного ринку.

Бойл зайняв посаду голови UKGC після того, як попередній голова Білл Мойлс пішов у відставку на тлі краху Football Index.
Бойл впевнений, що перегляд Закону Про азартні ігри буде успішним і допоможе внести корисні зміни в законодавство. Він вважає, що нова структура буде краще відповідати потребам індустрії і дозволить UKGC краще регулювати сектор. В результаті азартні гравці будуть захищені від шкоди, а любителі азартних ігор зможуть отримувати задоволення від гри.