Третє коло Ролан Гаррос

Не дуже вдало виступають українські тенісистки. Марія Коритцева завершила свої виступи як у парному, так в індивідуальному розрядах. В «індивідуалці» вона програла росіянці Алісі Клейбановій. А в парному розряді, де її партнером була білоруска Дарина Кустова, вона поступилася іспанському дуету Хубер і Медіні Гаррігес.

Відома українська тенісистка Катерина Бондаренко, виграв у першому колі у француженки Жюлі Куан, в другому програла канадійці Олександрі Возняк і також завершила свій виступ в індивідуальному розряді. Однак, вона зберігає свої шанси перемогти у парах, де її партнером виступає сестра Олена.

Олена Бондаренко дійшла до третього колу. Вона обіграла Віру Душєвіну (Росія), Магдалену Рибарікову (Словаччина) і тепер чекає свою суперницю, котра зараз тільки визначається. Крім того, разом із сестрою Катериною, Олена продовжує боротьбу у парному розряді. Сестри Бондаренко легко обіграли пару Галліксон/Герцог у двох сетах з рахунком 6:3, 6:2.

Відмінно виступають російські тенісистки. До третього колу змагань пробилося відразу 5 спортсменок: Надія Петрова, Олена Дементьєва, Марія Кириленко, Світлана Кузнєцова, Аліса Клейбанова. Також ще продовжують боротьбу росіянки Анастасія Павлюченко, Марія Шарапова, Анастасія Півоварова, матчі за участю яких ще не відбулися. Це поки що кращий результат на турнірі, якщо його оцінювати за кількістю учасників від країни, що продовжують змагатися.