Олімпійські чемпіони: реалії життя

Спостерігаючи за ходом Олімпійських ігор у Ванкувері, більшість глядачів не замислювалися над ціною перемоги, гідно сприймали відмінний результат, раділи за улюбленого представника збірної, а потім його забували hellip; Ми вирішили нагадати глядачам деякі постаті, відкрити таємницю їх життя і відновити радісні моменти перемоги в памrsquo;яті фанів.

Світлана Феофанова — срібний призер Олімпійських ігор у стрибках з жердиною. Через значну травму не змогла взяти участь у Світовому чемпіонаті, однак продовжує виступати і не збирається прощатися з спортивною карrsquo;єрою. Перспектива участі у ОІ 2012 — 80%.

Євген Лук’яненко — срібний призер Пекіну у стрибках з жердиною. Задовільний стан здоровrsquo;я, а також низка інших факторів змусили Женю піти з великого спорту і назавжди забути про важкі тренування. Перспектива участі в ОІ 2010 — 40%.

Ярослав Рибаков — бронзовий призер Олімпіади 2010 у стрибках в висоту. Продовжує брати участь у престижних змаганнях, займає призові місця. У 2009 році в черговий раз продемонстрував гарні результати і піднявся на вищу сходинку пrsquo;єдесталу. Перспектива участі у ОІ 2010 — 70 %.