Ролан Гаррос: у чоловіків – півфінали і фінал

Особливо цікавою є зустріч між Содерлінгом і Бердихом, тобто між досвідченим і молодим тенісистом. Однак, у них є і деякі спільні риси — обидва в цьому році перемогли першу ракетку світу Роджера. Експерти стверджують, що фаворитом пари є, без сумніву, Содерлінг, який вже виступав і перемагав у фіналі. У Бердиха немає не тільки перемоги, а й досвіду виступу у фіналі. Сам Бердих налаштований більш оптимістично, він не турбується з приводу «таємничості» фіналу, а акцентує увагу на тому, що у нього є хороший досвід особистих зустрічей з Содерлінгом. На даний момент баланс ігор між ними на користь Робіна Содерлінга — він переміг чотири рази, однак програв — три. Крім того, якщо враховувати покриття корту, на якому вони змагалися між собою, то тут інша картина — перемогу частіше одержував Томаш.

Друга пара також являє собою різке протиставлення досвіду і молодості, хоча воно і є дещо меншим. Рафаель Надаль — всім відомий спортсмен, що неодноразово був переможцем в різних змаганнях, але і Юрген Мельцер не такий вже і непомітний — він зараз входить до тридцятки кращих тенісистів світу. Рахунок особистих зустрічей між ними на користь Надаля — 2:0, тому, скоріш за усе, перемога буде за Надалем. Чемпіон отримує 1 млн.120 тис. євро.

Підходять до закінчення і змагання в парних розрядах у чоловіків. Їм залишилося відіграти останню, фінальну партію. Між собою готові змагатися канадець Даніель Нестор та серб Ненад Зімонжич проти чеха Лукаша Длоухи і індійця Ліндера Паєса. Тут переможна пара отримає 320 тисяч євро.