Кубок Roland Garros у італійської тенісистки

Слід відмітити, що жодна із суперниць ніколи ще не були володарками Кубку «Великого Шолому«, хоча мали низку яскравих перемог на інших турнірах. Франческа Скьявоне до цієї зустрічі займала 17 місце у рейтингу WTA, а Саманта — 7-е, тому фавориткою двобою вважалася австралійка, якій практично усі передвіщали перемогу. Стосур дуже впевнено розпочала зустріч і швидко набрала бали на своїх подачах. Італійці, навпаки, початок поєдинку дався важко — вона почала робити багато помилок. Однак, у кінці партії гра вирівнялася, і Франческа виграла перший сет.

Друга партія була дуже схожою на першу. Стосур дуже швидко повела в рахунку 4:1, але італійка, зібравшись духом, скоротила відставання, а потім і зрівняла рахунок. Саманта дуже багато втрачала на своїх подачах, помилялася при прийомі мrsquo;яча (усього за матч вона зробила біля трьох десятків помилок). Гра перейшла до овертайму, де набагато краще виглядала Франческа.

Отже, переможець престижного турніру серед жінок визначився. Скьявонте отримала не тільки підвищення свого рейтингу у світовій класифікації (з 17-го місця вона перемістилася на 6-е), а й значну грошову винагороду — 1 млн. 120 тисяч євро.