Привабливі мулати

Результати показали, що в 55% випадків обличчя людей змішаного походження виявлялися більш привабливими, ніж у осіб білих та темношкірих. При цьому в рейтингу «надзвичайно привабливих» домінували виключно особи, народжені у міжрасових шлюбах, такого звання здобув кожен десятий з них.

Комплексне пояснення цьому ще в 1876 році зробив Дарвін, коли описав біологічний феномен під назвою гетерозис. Під гетерозисом розуміється збільшення життєздатності гібридів внаслідок успадкування певного набору алелей різних генів від різнорідних батьків. За словами вчених, для людей також характерний процес гетерозису: суміш генів забезпечує привабливу зовнішність.

Нагадаємо, що міжрасові шлюби в США стали можливі з 1967 року, коли Мілдред (Mildred) і Річард Ловінгі (Richard Loving) домоглися рішення Верховного суду, що дозволяє вступати в шлюб людям з різним кольором шкіри. У висновку суду говорилося, що «заперечувати настільки фундаментальну свободу, як шлюб, на основі такого неприйнятного поняття, як расова класифікація, яка підриває принцип рівності, означає позбавити американських громадян свободи».