Володимир Пресняков та Наталя Подольська одружились в Москві

Одна з найкрасивіших пар з-поміж світського бомонду закріпила своє кохання штампами та підписами в Грибоєдовському РАЦСі столиці Російської Федерації, а після цього влаштували грандіозну вечірку на кораблі.

Як стало відомо, ніч перед весіллям закохані провели порізно: перед церемонією Наталя відпочивала в готелі «Маріотт», що на Тверській, а Володимир залишився вдома. В суботу о 15.00 він заїхав за коханою в готель, де вона вже з нетерпінням чекала його.

До весілля Наталя почала готуватись заздалегідь — вона взяла вирішення майже усіх організаційних питань в свої руки. Молода пара вибрала один із найкрасивіших кораблів. Організаторами вечірки було запропоновано проведення святкування на вищому рівні: окрім вишуканої європейської кухні, нареченій запропонували самій вибрати сервіровку стола і навіть форму офіціантів.

Гостей пригощали соліннями, пиріжками з капустою, мrsquo;ясом та рибою, медальйонами з телятини, шматочками ростбіфа, королівськими креветками. Організатори весілля розказали, що взагалі було запрошено близько 115 чоловік, які розсілись за 11 столиками, сервірованими за спеціально підготованими для свята ескізами. До кожного з присутніх був індивідуальний підхід. На початку святкування гостям пропонувався легкий вітальний коктейль, щоб вони не сумували, очікуючи наречених. Один офіціант обслуговував 10-12 чоловік.

Тим гостям, які віддавали перевагу більш легкій їжі (а таких було багато), пропонували дороде на грилі з броколі та сабайном з апельсинів, ті ж, що не дуже турбувалися про свою фігуру мали можливість скуштувати медальйони з телятини під соусом з брусниці, запечені з картоплею та білими грибами.

Зі 115 запрошених на корабель не змогли приїхати Анжеліка Варум з Леонідом Агутіним та Ігор Ніколаєв з дружиною Юлією. Друзі Преснякова та Подольської не лише пригощались делікатесами, але й виступали для присутніх на святі. Іраклі Пирцхалава вирішив заспівати одразу ж я к піднявся на корабель, щоб розважити гостей, поки наречених ще не було. Після їх прибуття, для Володимира та Наталі співали групи «Самоцвіти», «Моральний кодекс«. Тамадою вечора був Дмитро Дібров.

Закінчилось святкування близько 4 години ранку, тоді усіх гостей висадили на пірсі й розвезли по домівках.

На весілля новоспечене подружжя витратило 2 мільйони рублів.