Справжня любов існує!

Учені з Нью-йоркського університету засумнівалися в попередніх висновках про те, що всього лише через 15 місяців любовні почуття втрачають всю романтику, а після десяти років спільного життя взагалі зникають.

Згідно з їхніми спостереженнями, існує невеликий відсоток закоханих, які здатні зберегти гостроту і ніжність почуттів. Під часі недавнього дослідження американців, близько 10% сімейних пар продемонстрували позитивний приклад іншим. Будучи в стабільних і тривалих (двадцятирічних) стосунках, показники їхньої любові залишалися незмінними, а хімічні реакції — такими ж сильними, як і у молодих добровольців. Вчені відстежили у закоханих рівень гормону дофаміну, коли вони споглядали фотографії своїх других половинок. «Досвідчені» романтики перевершили усі очікування вчених, і по «силі почуттів» випередили навіть деяких «початківців» у кохані.

«Наші відкриття йдуть врозріз з традиційними уявленнями про любов і романтику. Справжнім почуттям не підвладні роки», — підсумував автор дослідження психолог Артур Ейрон.