Давай почнемо все спочатку!

У вас були чудові відносини. Але раптом по чаші вашого кохання поповзла тріщина, і ви розлучилися. Минув час, біль притупилася, а надія на колишнє щастя залишилася. І ось у ваші думки закрадається питання — а чи можна почати все спочатку?

Кризи у сімейному житті часто трапляються, та найчастіше, коли вам не вдалося вирішити якусь гостру проблему. Але проблеми на те й існують, щоб їх позбуватися. Та в пориві гніву партнери найчастіше ображають один одного і розривають стосунки.

Проте, варто дуже добре подумати наскільки це вам потрібно, перш ніж малювати собі картину щасливого сімейного життя. Пригадайте, чого можна очікувати від людини, з якою ви тривалий час були разом. Усвідомте, що скоріше всього звички та погляди на життя партнера не змінилися. Не покладайтеся на поради інших, дійте так, як відчуваєте за потрібне.

Якщо ви вирішили почати все спочатку, вам потрібно ретельно проаналізувати всі помилки, щоб не допустити їх у майбутньому. Причому зробити це можна тільки вдвох, не шукайте причин тільки в собі. Найкраще буде поговорити чесно і спокійно, не зриваючись і не повертаючись до звинувачень. Також важливо визначити, що саме змусило вас зважитися на відновлення стосунків.

За матеріалами: : ivona.bigmir.net

Фото: ivona.bigmir.net