Футбольні клуби України піднялися у рейтингу

Ці зустрічі були відповідями на перші матчі, котрі пройшли тиждень тому. «Дніпро» тоді програв Сербії з рахунком 1:2, а «Карпатам» у себе вдома вдалося обіграти грузинів — 1:0. Однак, такі результати були дуже хиткими, щоб мати повну впевненість у те, що команда потрапить в наступний раунд Ліги Європи, і тому повторні зустрічі були вирішальними.

Обидві команди впевнено впоралися з завданням пройти в наступне коло змагань. Наприклад, «Дніпро» атакував весь матч, і його гравці могли забити ще більш голів, але воротар сербів Горан Лабус декілька разів рятував ворота. Мrsquo;ячі забили Сєлєзньов (45rsquo;) і Холек (48rsquo;).

У більш важкому становищі опинились гравці «Карпат». Зустріч проходила у Грузії, де місцеві футболісти прагнули усіма силами реабілітуватися за поразку в Україні. «Зестафоні» атакував весь матч, а львів’яни оборонялися. Грамотно побудована оборона дала змогу «Карпатам» встояти, а одна з їх контратак завершилась голом. Це відбулося вже на останній хвилині поєдинку, коли всі вважали, що матч завершиться нульовою нічиєю. Гол забив Кожанов з подачі Худобяка.

Завдяки цим перемогам, а також виграшу київського «Динамо» позавчора у бельгійського «Генту», українські клуби зайняли більш вищу стрічку у таблиці коефіцієнтів УЕФА. Тепер Україна є шостою футбольною державою Європи! Попереду тільки такі велетні футболу як Англія, Іспанія, Германія, Італія та Франція. Решта європейських країн вважаються гіршими за українців.

За матеріалами: sport.ua

Фото: sport.ua

Відео: media.meta.ua