Українська держава прагне працевлаштувати сотні тисяч безробітних

До цих цифр офіційного повідомлення не входить інформація про приховане безробіття, тобто, коли людина, що не має роботи, не звернулася до центру зайнятості, а намагається самотужки вирішити свої проблеми. Не враховує статистика також і те, що людина, що офіційно вважається на роботі, не ходить на неї через те, що підприємство відправило всіх працівників у безстрокову відпуску. Безробітних на Україні значно більше, і деякі аналітики називають цифру близько мільйону.

Кількість же робочих вакансій за станом на 1 серпня значно менше. Як повідомляє Державна служба зайнятості, в базі даних знаходиться тільки близько 80 тисяч вільних місць. З них: для робочих — 38,5 тисяч, для службовців — 29,2 тисяч, 13,5 тисяч — для осіб, що не мають спеціальної підготовки.

Центрами зайнятості України протягом перших семі місяців цього року працевлаштоване вже 450 тисяч чоловік. Найбільшим попитом користуються професії висококваліфікованих працівників: слюсарів, зварювальників, токарів, водіїв, кухарів, продавців. Зараз в країні потрібні менеджери, бухгалтери, економісти, лікарі, юристи з досвідом роботи.

За матеріалами: news.liga.net

Фото: lenta.ru