Що робити, якщо постійно вимикається Wi-Fi

 Що робити, якщо постійно вимикається Wi-Fi

Ситуація, коли пропадає інтернет, дратує навіть більше, ніж сусід, який робить ремонт. І можна не зрозуміти проблему, яка викликала ці збої, адже ніби все працює, а сигнал зникає. В такій ситуації потрібно самостійно провести діагностику усіх систем. У цій статті мі розповімо вам, як це зробити.

Різко обірвалося інтернет-зʼєднання

По-перше, можуть бути проблеми зі сторони провайдеру, і ви на це ніяк не вплинете. Тому перше, що слід зробити, якщо зникає мережа — зателефонувати на гарячу лінію провайдера. Це необхідно, щоб впевнитись, що з вашого боку проблем немає. Друга причина — ваш пристрій міг просто заглючити, і його потрібно перезавантажити. Вимкніть роутер на декілька хвилин із живлення та увімкніть заново. Має допомогти.

Якщо ви користуєтесь планшетом або ноутбуком — перевірте рівень заряду батареї. На багатьох пристроях увімкнена автоматична економія, що вимикає деякі підключення. Якщо сигнал зник на ноутбуці, але працює на телефоні, то могла виникнути проблема із драйвером, тому встановіть його заново. Якщо не допомогло, несіть ноутбук до сервісу.

Нестабільний зв’язок на всіх пристроях

Якщо виникає така проблема, то, ймовірно, це відбувається через перевантаження мережі іншими роутерами. Наприклад, у сусідів з усіх сторін стоять власні прилади, які перебивають сигнал вашого. У такому випадку є два варіанти рішення:

  • правильний та дорогий;
  • вірний, але дешевший.

Дорогий, тому що потрібно купляти нове обладнання, яке працює на високій частоті. Задля цього потрібно також модернізувати усю техніку. Адже, якщо для ноутбука легко придбати новий адаптер, то телефони можуть не підтримувати діапазон в 5 ГГц. Дешевшим варіантом буде знайти, де продають WI-Fi роутери у Луцьку, та купити модель новіше та з більшим радіусом зв’язку. Таким чином ви зможете витіснити сигнали сусідів зі своєї квартири та спокійно користуватись інтернетом.

Сигнал зникає у приватному будинку

Якщо перебої трапляються навіть без сусідніх сигналів, то найчастіше причина у неправильному розташуванні девайсу. Щоб забезпечити якомога більший діапазон покриття, гаджет слід розмістити посередині будинку. І пам’ятайте, на якість бездротового сигналу впливають:

  • стіни із гіпсокартону або залізобетону;
  • акваріуми або водопровід;
  • різноманітні електронні пристрої між роутером та телефоном.

Уникаючи розташування за такими перешкодами, можна врятувати якість сигналу та повернути інтернету швидкість. Також не варто забувати: причиною може бути й програмна або апаратна несправність приладу. В першому варіанті, ймовірно, допоможе стандартне оновлення прошивки через сайт. Процедура має бути описана в інструкції до пристрою.

Якщо ж прилад зазнав апаратної несправності, то його слід віднести на ремонт за гарантією, у разі, якщо ви купляли його на сайті allo.ua. Або ж ремонтувати власним коштом. Чи просто купити новий та розв’язати усі проблеми.