Тури до Лапландії з Києва – така подорож вас дійсно вразить

 Тури до Лапландії з Києва – така подорож вас дійсно вразить

Лапландія – це казкова країна, засіяна сяйвом північних сяйв. Відчуйте дотик чарівності, подорожуючи до цього захоплюючого куточка світу, адже тури до Лапландії з Києва на сайті https://www.hotvisa.com.ua/turi замовити можна дуже просто, до того ж така подорож стане дійсно унікальною.

Лапландія – незабутнє місце, яке притягує туристів своєю природною красою та загадковістю. Незалежно від того, чи ви подорожуєте взимку чи влітку, вас очікують неймовірні враження та незабутні емоції. Саме такі відгуки про цю незвичайну і чарівну місцевість можна прочитати в мережі інтернет.

Початок подорожі – трансфер до Лапландії

На сьогоднішній день, переліт до столиці Лапландії – міста Рованіемі, доведеться по зрозумілим причинам, здійснювати з іншої країни, хоча замовляючи тур в Лапландію з Києва, можна отримати послугу трансферу бо найближчого аеропорту прямо зі столиці України. Під час польоту ви зможете насолодитися захоплюючими видами з вікна літака, адже Лапландія вражає своєю красою ще з повітря.

Прибувши до Рованіемі, вас зустріне чисте повітря, яке наповнить ваші легені своєю свіжістю. Після того, як ви відпочинете в готелі та відновите сили після довгої подорожі, настав час вирушити на відкриття Лапландії.

Дозвілля в Лапландії

Лапландія вражає своєю різноманітністю. Зимою ви можете насолоджуватися катанням на санях, які тягне справжня собака-санітар. Це незабутнє відчуття швидкості та вітру в обличчі, яке ви запам’ятаєте надовго.

Також варто відвідати ферми оленів, де ви зможете побачити цих прекрасних тварин, а також взяти участь у спеціальній екскурсії на санях, щоб дізнатися більше про життя оленів та їхню роль у культурі лапландців.

Не менш захоплюючим є Лапландія влітку. Ви зможете насолоджуватися прогулянками в лісі, катанням на велосипедах або навіть риболовлею на озері. Лапландія залишається казковим місцем у будь-який час року.

А для тих, хто шукає ще більше екстриму, є можливість здійснити похід на гору Саана, звідки відкриється захоплюючий краєвид на всю Лапландію.

Не забувайте також про лапландську кухню. Скуштуйте смачні страви зі свіжих місцевих продуктів, таких як салміакі та лосось, які нададуть вам енергії на подорожі.

Після незабутнього відпочинку у Лапландії вам залишиться лише одне бажання – повернутися сюди знову та знову, адже кожна подорож до цього чарівного місця залишає незабутні враження і заряджає позитивною енергією на довгий час.